0

DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 3000 KČ, NAD 5000 KČ DÁREK ZDARMA (deka nebo vložka do kočárku). KE KAŽDÉ DECE 2ks ŽÍNEK ZDARMA.

bonding deka do porodnice

Jakou bonding deku do porodnice vybrat?

Který materiál bonding deky je nejvíce vhodný?

Co by měla bonding deka splňovat?

 

Bonding deka do porodnice je vhodnou pomůckou pro vytváření první vazby mezi novorozencem a maminkou.  Používá se bezprostředně po porodu. Kdy se miminko přikládá k matce tělo na tělo a dečku použijeme k přikrytí novorozence. Navozujeme pocit bezpečí, kdy bylo u maminky v děloze.

Já jsem se poprvé o bondingu dozvěděla od sestřičky porodnického oddělení Nemocnice Jablonec. Jako dodavatel zavinovaček a hnízdeček do inkubátorů pro nedonošená miminka jsem byla oslovena s žádostí o výrobu bonding deky. Nikdy dřív jsem o bondingu neslyšela a v době mého porodu to byla ještě jedna velká neznámá. Začala jsem tedy studovat odborné články, jak by taková deka měla vypadat. Detaily jsem ladila s porodní sestrou. Vznikl první model bonding deky. Tato deka měla splňovat požadavky na kvalitu pro náročné podmínky v nemocničních prádelnách.  Poradí si s vyšší teplotou praní i žehlení. Jedná se o model deky ze 100% bavlněného plátna kombinovaného s fleecem. Dnes tyto deky dodáváme do několika českých i slovenských porodnic.

bonding deka | sleepsheep.cz

Pro své zákaznice, které ocení nejen funkčnost produktu, ale zároveň i jeho vzhled jsem se rozhodla navrhnout bonding deku takovou, kterou budou moci po porodu využívat i k přikrývání miminka ve vajíčku a v kočárku. Ne že by to u prvního modelu nešlo, ale tyto dečky jsou více měkoučké, příjemné na dotek a hezké pro oko. Vzniklo hned několik modelů, které nadále zachovávají typické vlastnosti bonding deky. Jako je červená barva, vrstva 100 % bavlny, která se dotýká miminka a hřejivá strana, která udržuje novorozeně v teple. Právě bavlněné plátno je nahrazeno mušelínem, který je velmi příjemnou a prodyšnou bavlněnou tkaninou.

bonding deka mušelín/fleece světlá | sleepsheep.cz

 bonding deka mušelín/minky světlá | sleepsheep.cz

bonding deka mušelín/minky tmavá | sleepsheep.cz

Jako výrobce bonding dek, dbáme na výběr kvalitních atestovaných materiálu pro děti do 3 let.

Jsem šťastná, že jsou naše deky součástí těch nejsilnějších okamžiků, které můžeme zažít.

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat: info@sleepsheep.cz, Petra.